אוטומציה של תהליכים עסקיים

errow-30-64px

אוטומציה של משימות חוזרות

ניהול Workflow וניהול מקרים Case Management

אוטומציה של תהליכים עסקיים

פתרון לאוטומציה של משימות, ניהול Case Management ,Workflow .

 

אתם כבר יודעים שאוטומציה של תהליכים עסקיים מייצרת חסכון, קיצור זמן טיפול בלקוח, ומאפשרת להתמקד בצד העסקי.

לנו ב- Yael-IFN יש את השלישיה הפותחת של IBM, שיחד וכל אחד לחוד יעניקו לכם את הקו הראשון של הפתרונות בעולם האוטומציה.

בנוסף, השותפות ארוכת השנים שלנו עם IBM והניסיון הרב שצברנו ביישום פתרונות IBM מעניקה לנו יכולות הטמעה וידע רב בלייעץ לך לגבי הפתרון המתאים ביותר עבורך:

(IBM® Robotic Process Automation (RPA עם Automation Anywhere
הוא הפתרון הפשוט והמשתלם לאוטומציה של משימות החוזרות על עצמן, שעובדים רבים מבצעים לרוב על חשבון יצירתיות בפתרון בעיות ומיקוד בלקוחות. הפתרון מאפשר להתאים את הכמות הנכונה של רובוטים לצרכים הארגוניים, ומשלב יכולות אוטומציה נוספות של IBM, כגון ניהול workflow, קבלת החלטות בזמן אמת ולכידת נתונים.
IBM RPA מגדיל את החזר ה- ROI ואת פוטנציאל הצמיחה וההתרחבות של RPA. הפתרון זמין בשני גדלים: Express ו- Enterprise.

Business Automation Workflow של IBM היא תוכנה המשלבת יכולות ניהול תהליכים עסקיים וניהול מקרים בפתרון זרימת עבודה משולב אחד. הפתרון מספק תצוגת 360 מעלות של התהליך, המידע, והמשתמשים, ומסייע להניב תוצאות עסקיות מוצלחות יותר. Business Automation Workflow בענן מספקת את אותן יכולות בתוך סביבה מוכנה לתפעול המבוססת ענן, ומתארחת במרכזי הנתונים של IBM בענן ומנוהלת על ידי IBM.

IBM® Datacap הוא פתרון ללכידת מסמכים וחילוץ נתונים, הפתרון יודע לזהות ולסווג מסמכים עסקיים ולהוציא מהם מידע חשוב. Datacap תומך בלכידה מרובת ערוצים של מסמכי נייר ומסמכים דיגיטליים מסורקים, מכשירים משולבים, מובייל, פקס ומדואר אלקטרוני.
Datacap משתמש בתהליכי עיבוד שפה טבעית (NLP), ניתוח טקסטים וטכנולוגיות למידת מכונות (ML), של IBM ווטסון, כדי לזהות, לסווג ולחלץ תוכן באופן אוטומטי ממסמכים מובנים ולא מובנים. Datacap מפחית את עלויות העבודה והנייר, ומספק מידע משמעותי לתמיכה בקבלת החלטות ושפור זמני התגובה.

בתור מוביל טכנולוגי בארגונך, כדאי שתכיר את הפתרונות.
נשמח להיפגש ולהרחיב.

לפרטים מלאו את הטופס בצד שמאל.