תיעוד, תרגום וכתיבה טכנית

errow-30-64px

תיעוד, תרגום וכתיבה טכנית

מאת חברת IFN Live Linx

 

לאחר שהשקעת כל כך הרבה משאבים בפיתוח המוצר, חשוב מאוד שתשקיע גם בתיעודו, אחרי הכל זה חלק בלתי נפרד מחזות המוצר, אשר ישפר את תדמיתו ותדמית החברה ויסייע לך בתהליכי המכירה. העברת תחום התיעוד והכתיבה הטכנית למיקור חוץ, מאפשרת לארגון לקבל את הפתרון המקצועי ביותר, ממיטב המומחים בתחום ולהתמקד בליבת העסקים.

בשנת 2007 רכשה חברת IFN את חברת Live Linx, המובילה בתחום התיעוד והכתיבה הטכנית בישראל, כבר מעל 20 שנה. חברת IFN Live Linx מעסיקה צוות כתבים מקצועי ואמין שילווה אתכם לאורך כל שלבי הפרוייקט עד לשביעות רצונכם המלאה.

חברת IFN Live Linx מספקת מגוון פתרונות ושירותים בתחום התיעוד והכתיבה הטכנית, אשר יאפשרו לך לצמצם את משאבי הארגון, לחסוך בעלויות ובסופו של דבר יקרינו תדמית חיובית על מוצרי החברה. שירותי התיעוד והכתיבה הטכנית ב IFN Live linx מתבצעים תחת סטנדרטים מקצועיים ומדוייקים, תוך הקפדה על פרטים ועל כללי הכתיבה הטכנית.

התהליך נעשה על ידי מיטב הכתבים הטכניים בישראל, אשר ילוו אתכם ואת המערכת בכל שלבי התהליך, החל משלב לימוד המוצר ועד לשביעות רצונכם המלאה.
לכתבים המקצועיים של IFN Live Linx ניסיון רב שנים בתחומי התעשייה השונים. כגון: טלקום, הייטק, חברות סטארט אפ, רפואה, ביוטכנולוגיה, תעופה, בטחון ועוד. בין לקוחותינו: סימנס, תדיראן ספקטראלינק, אפלייד מטריאלס, ג’וניפר נטוורקס ועוד רבים.

בין מגוון הפתרונות המוצעים:

מדריכי משתמשים, כתיבת ספר מפעיל, ספרי התקנה ותחזוקה, תיעוד מערכות, מצגות טכניות, קטלוגים, מענה למכרזים וספרות טכנית מגוונת בתחומים: תוכנה, חומרה, ציוד הרפואי, תקשורת, מערכות צבאיות ועוד.
 

העבודה עם Live Linx מאפשרת גמישות רבה ללקוח על ידי בחירת שיטת העבודה המתאימה ביותר לצרכי הלקוח: משרות לטווח ארוך או עבודה לפי פרויקטים- על ידי כתב אחד או מספר כתבים באתר הלקוח או במשרדי IFN Live Linx.