שותפים עסקיים

errow-30-64px

Adlib מקבוצת Exiell

אדליב - Adlib

חברת Adlib Information Systems מקבוצת Axiell , הינה חברה בינלאומית שבסיסה בהולנד, בשיתוף עם חברת IFN מקבוצת יעל, נבחרו על ידי הספריה הלאומית להוביל את הקמת הארכיון שישמר את ארכיון הספרייה הלאומית ואת ארכיוני מורשת הישראליים הפועלים כיום.

הפרוייקט הינו במסגרת תוכנית רא”י (רשת ארכיוני ישראל) לשימור, הנגשה ודיגיטציה של הארכיונים המרכזיים בישראל, תוכנית מורשת – ‘ציוני דרך’ במשרד ראש הממשלה בשיתוף הספרייה הלאומית, ארכיון המדינה והאיגוד הישראלי לארכיונאות ולמידע.

פרויקט רא”י כולל תשתית דיגיטלית ייעודית לשימור ארוך טווח של המידע, סריקה ודיגיטציה של האוצרות הטמונים בארכיונים המרכזיים בתולדות מדינת ישראל, כל זאת, במטרה להנגיש אוצרות ידע אלה לקהל רחב, לחוקרים ומתעניינים בארץ ובעולם ולתלמידי מערכת החינוך.

קבוצתAxiell  מובילה בעולם פתרונות ניהול לארכיונים, מוזיאונים וספריות.

חברת IFN מקבוצת יעל המתמחה בשוק ניהול התוכן והתהליכים, ביצעה יישום ותמיכה  עבור הארכיונים שמשתתפים בפרויקט וכן את הסבת המערכת לעברית.

אוטומציה החדשה

אוטומציה החדשה

IFN בשילוב עם חברת אוטומציה החדשה הטמיעו פתרון ענן לניהול מסמכי העירייה בלמעלה מ- 220 רשויות ועיריות. השרות מאפשר ניהול לשכת מנכ”ל, תיקי כ”א, שילוט, פיקוח ותיקי בניה.

שיתוף הפעולה עם חברת אוטומציה החדשה מסייע ותורם רבות לשיפור השירות לתושב ושמירה על תדמית הרשות, שיתוף תוכן ומידע נגיש לכל אגפי הרשות, חיסכון בעלויות תהליכי עבודה ושיפור יעילות תפעולית, סטנדרטיזציה של תהליכי עבודה באגפים שונים ומחלקות ברשות.